Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 02 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 20 қаңтарда № 4075 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 08.02.2024 № 68 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар ұйымдарға жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) елуден жүз адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
2) жүз бірден екі жүз елу адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
3) екі жүз елу бірден артық адам – жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде.
2. Панфилов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 шілдедегі № 395 "Панфилов ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санының үш процент мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-16-94 тіркелген, 2009 жылдың 19 қыркүйегінде "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Магрупова Роза Азаматовнаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 9 января 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2017 года № 4075. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 8 февраля 2024 года № 68
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 08.02.2024 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстанот 13 июня 2016 года № 498"Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №14010),акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда организациям со списочной численностью работников:
1) от пятидесяти до ста человек–в размере двух процентов списочной численности работников;
2) от ста одного до двухсот пятидесяти человек–в размере трех процентов списочной численности работников;
3) свыше двухсот пятидесяти одного человека– вразмере четырех процентов списочной численности работников.
2.Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 23 июля 2009 года № 395 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общего количества рабочих мест в Панфиловском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-16-94, опубликован 19 сентября 2009 года в газете "Жаркент онири").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
4.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдулдаев