"Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі №40-12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 15-12 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 қарашада № 3567 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына және "Теміржол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі №40-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2807 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазандағы №130 (18164) "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А.Нұржанов Б.Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2017 жылғы "6" қазандағы
№15-12 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі
Қатынас
1.
Жаңатас-Жамбыл
2.
Шу-Отар
3.
Шу-Шығанақ-Мыңарал
4.
Шу-Жамбыл

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года №40-12 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 15-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 ноября 2017 года № 3567
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года №40-12 "Об утверждении переченя социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2807, опубликовано в газете "Знамя труда" от 22 октября 2015 года №119 (18136) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А.Нуржанов Б.Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от "6" октября
2017 года № 15-12
Перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области
Сообщения
1.
Жанатас-Жамбыл
2.
Шу-Отар
3.
Шу-Шыганак-Мынарал
4.
Шу-Жамбыл