Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 234 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 маусымда № 3438 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қарашадағы № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 01.11.2023 № 602 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 18 мая 2017 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июня 2017 года № 3438. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 1 ноября 2023 года № 602
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 01.11.2023 № 602 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жамбыл ауданы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в организациях Жамбылского района для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложения.

2. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" акимата Жамбылского района Жамбылской области" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жамбылского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в установленном законодательственном порядке в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Қазанбасов Бақыт Алпысбайұлына жүктелсiн.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұсаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 18 мамырдағы
№ 234 қаулысына қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Казанбасова Бакыта Алпысбаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Мусаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 18 мая 2017 года № 234
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 29.05.2018 № 329 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдардың атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (%)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде белгіленген квота саны (адам)
1
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Баймырза Бесбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29.05.2018 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Название организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (%)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Баймырза Бесбаева" отдела образования акимата Жамбылского района Жамбылской области