Жуалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі № 235 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қазанда № 3540 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жуалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 22 қыркүйектегі
№235 қаулысына қосымша
Жуалы ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылардың тізімі
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі №162 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2011 жылы 01 маусымда №6-4-105 болып тіркелген).
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі №163 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2011 жылы 01 маусымда №6-4-106 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 22 сентября 2017 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 октября 2017 года № 3540
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Қазахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Жуалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбара Кунтуовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 22 сентября 2017 года №235
Перечень постановлений акимата Жуалынского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 29 апреля 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" № 162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-4-105 от 1 июня 2011 года).
2. Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 29 апреля 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" № 163 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-4-106 от 1 июня 2011 года).