Нұрлыкент ауылдық округінің Түктібай ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппаратының 2017 жылғы 27 қарашадағы № 21 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 3625 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1, 27 баптарына сәйкес және Жуалы аудандық аумақтық инспекция басшысының 2017 жылғы 06 қарашадағы № 06-02/326 ұсынысы негізінде Нұрлыкент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұрлыкент ауылдық округі Түктібай ауылы аумағында сарып ауруы анықталуына байланысты Нұрлыкент ауылдық округінің Түктібай ауылы аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі К. Хайралапов
Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 қарашадағы "Нұрлыкент ауылдық округінің Түктібай ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" № 21 шешіміне келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы Ішкі істер
Департаменті Жуалы ауданының
Ішкі Істер бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Удергенов
27 қараша 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Жуалы аудандық аумақтық
Инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е. Ошанов
27 қараша 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық
сақтау комитеті Жамбыл облысы Қоғамдық
денсаулық сақтау департаментінің Жуалы
аудандық қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М. Искаков
27 қараша 2017 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Туктибай Нурлыкентского сельского округа
Решение аппарата акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 27 ноября 2017 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2017 года № 3625
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьями 10-1, 27 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", на основании представления руководителя территориальной инспекци Жуалынского района № 06-02/326 от 06 ноября 2017 года аким Нурлыкентского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи выявлением на территории села Туктибай Нурлыкентского сельского округа болезни бруцеллез установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Туктибай Нурлыкентского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Хайралапов
Лист согласования к решению Акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района от 27 ноября 2017 года № 21 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Туктибай Нурлыкентского сельского округа
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Жуалынского района департамента
Внутренних дел Жамбылской области"
Б. Удергенов
27 ноября 2017
Руководитель государственного
учреждения "Жуалынского районного территориального
комитета Ветеринарного контроля и надзора
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Е. Ошанов
27 ноября 2017 года
Руководитель государственного
учреждения "Департамента здравохранения
и общественного здравохранения Жуалынского района
Жамбылской области Министерсво здравохранения
Республики Казахстан
М. Искаков
27 ноября 2017 года