Ауқатты ауылдық округінің Ауқатты ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Ауқатты ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 39 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 3451 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақсан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақсан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақсан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурызындағы қорытындысы және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауқатты ауылдық округінің Ауқатты ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Молодежная көшесі – Айнабұлақ;
Ю.Гагарин көшесі – Әулиешоқы;
МТМ қалтарысы -Тікжол бұрылысы;
Свобода қалтарысы - Қылжыр бұрылысы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ауқатты ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Искалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Д. Қарымсақов

О переименовании улиц села Аухатты Аухаттинского сельского округа
Решение акима Аухатинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 18 мая 2017 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 июня 2017 года № 3451
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупарвлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Аухатты Аухаттинского сельского округа:
улицу Молодежная – Айнабулак;
улицу Ю. Гагарина – Аулиешокы;
переулок МТМ – Тикжол;
переулок Свобода - Кылжыр.
2. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на заместителя акима Аухаттинского сельского округа А. Искалиеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким сельского округа Д. Карымсаков