Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Қарақыстақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 05 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 3336 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылдың 8 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақыстақ ауылдық округінің Тасшолақ ауылындағы Разъезд 3641 казарма көшесі Теміржолшы болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақыстақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Омаров Исатай Файзуллаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі О. Танкеев

О переименовании улицы
Решение акима Каракыстакского сельского округа района Т.Рыскулова Жамбылской области от 1 февраля 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 марта 2017 года № 3336
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Разъезд 3641 казарма села Тасшолак Каракыстакского сельского округа на улицу Темиржолшы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Каракыстакского сельского округа Омаров Исатай Файзуллаевичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Танкеев