"Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 14-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 3382 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 20-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 06.04.2022 № 20-3 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2155 болып тіркелген, 2014 жылы 30 сәуірдегі аудандық "Сарысу" газетінің № 45-46 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларындағы:
4 тармақ және 13 тармақтарындағы:
"7" сандары "5" сандарымен ауыстырылсын;
"200" сандары "300" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ғ. Несіпбай С. Бегеев

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-10 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 5 апреля 2017 года № 14-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 апреля 2017 года № 3382. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 6 апреля 2022 года № 20-3
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 06.04.2022 № 20-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-10 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2155, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 30 апреля 2014 года за № 45-46) следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району утвержденных данным решением:
пункте 4 и пункте 13:
цифру "7" изменить цифрами "5";
цифру "200" изменить цифрами "300".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, финансов, бюджета, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Несипбай С. Бегеев