Шу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 352 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 3547 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ботабеков Төленді Санақұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Шу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 9 қазандағы
№ 352 қаулысына қосымша
Шу ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы №12 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жылы 05 ақпанда №2496 болып тіркелген).
2. "Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы, ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының Ережелерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы №86 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жылы 11 наурызда №2562 болып тіркелген, 2015 жылдың 18 наурызда "Шу өңірі" газетінде жарияланған).
3. "Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы, ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының Ережелерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 86 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы №242 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жылы 04 тамызда №2715 болып тіркелген, 2015 жылдың 12 тамызында "Шу өңірі" газетінде жарияланған).
4. "Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы, ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының Ережелерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 86 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 01 қазандағы №364 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жылы 14 қазанда №2803 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 қазанында "Шу өңірі" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шуского района
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 9 октября 2017 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 октября 2017 года № 3547
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Шуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ботабекова Толенди Санаковича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 9 октября 2017 года № 352
Перечень постановлений акимата Шуского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Шуского района от 19 января 2015 года №12 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шуского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 февраля 2015 года за №2496).
2. Постановление акимата Шуского района от 11 февраля 2015 года №86 "Об утверждении Положений аппаратов акима города Шу, сельских округов и сел Шуского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 марта 2015 года за №2562, опубликовано 18 марта 2015 года в газете "Шуская долина).
3. Постановление акимата Шуского района от 29 июня 2015 года №242 "О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 11 февраля 2015 года №86 "Об утверждении Положений аппаратов акима города Шу, сельских округов и сел Шуского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 августа 2015 года за №2715, опубликовано 12 августа 2015 года в газете "Шуская долина).
4. Постановление акимата Шуского района от 01 октября 2015 года №364 "О внесении дополнения в постановление акимата Шуского района от 11 февраля 2015 года №86 "Об утверждении Положений аппаратов акима города Шу, сельских округов и сел Шуского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 октября 2015 года за №2803, опубликовано 21 октября 2015 года в газете "Шуская долина).