Қорағаты ауылдық округіне қарасты Еңбек ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Қорағаты ауылдық округінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 3288 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7-тармағына және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 443 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Қорағаты ауылдық округіне қарасты Еңбек ауылына карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қорағаты ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы Қамзаев Қуаныш Қурманбековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Анатаев
Шу ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы "Қорағаты ауылдық округіне қарасты Еңбек ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" №1 шешіміне келісім парағы
"Жамбыл облысы Ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Басшы Ш. Жапабааев
"___"_______________ 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесі
Басшы С. Таңсықов
"___"_______________ 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
"Шу ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Басшы М. Болотин
"___"_______________ 2017 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Енбек Корагатинского сельского округа
Решение акима Корагатинского аульного округа Шуского района Жамбылской области от 5 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 января 2017 года № 3288
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шуского района от 15 декабря 2016 года № 443 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Енбек Корагатинского сельского округа, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупно рогатых скотов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста аппарата акима Корагатинского сельского округа Камзаева Куаныша Курманбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Анатаев
Лист согласования к решению акима Корагатинского сельского округа от 5 января 2017 года №1 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Енбек Корагатинского сельского округа"
"Государственное учреждение
отдел внутренних дел Шуского
района департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Руководитель Ш. Жапабаев
"___"_______________ 2017 год
Государственное учреждение
Шуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерство
сельского хозяйства Республика Казахстан
Руководитель С. Тансыков
"___"_______________ 2017 год
Шуское районное управление по защите
прав потребителей департамента
Жамбылской области по защите прав
потребителей агентства Республики
Казахстан по защите прав потребителей
по Шускому району
Руководитель М. Болотин
"___"_______________ 2017 год