Өндіріс ауылдық округіне карасты Абай ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 ақпанда № 3325 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 413 ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Өндіріс ауылдық округіне қарасты Абай ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өндіріс ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманының міндетін атқарушы Емберді Байжан Қанатұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Саулебаев
Өндіріс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 ақпанындағы №6 "Өндіріс ауылдық округіне карасты Абай ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Басшы Ш. Жапабааев
22 ақпан 2017 жыл
Жамбыл облыстық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
"Шу ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Басшы М. Болотин
22 ақпан 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесі
Басшы С. Таңсықов
22 ақпан 2017 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Абай Ондирисского сельского округа
Решение акима Ондирисского аульного округа Шуского района Жамбылской области от 22 февраля 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 2017 года № 3325
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шуского района от 24 ноября 2016 года № 413, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Абай Ондирисского сельского округа, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупно рогатых скотов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности главного специалиста аппарата акима Ондирисского сельского округа Емберды Байжан Канатулы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Саулебаев
Лист согласование к решению акима Ондирисского сельского округа от 22 февраля 2017 года № 6 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Абай Ондирисского сельского округа"
"СОГЛАСОВАНО"
"Государственное учреждение
отдел внутренних дел Шуского
района департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Руководитель Ш. Жапабаев
22 февраля 2017 год
Государственное учреждение
Шуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерство
сельского хозяйства Республика Казахстан
Руководитель С. Тансыков
22 февраля 2017 год
Государственное учреждение
Шуское районное управление по защите
прав потребителей департамента
по защите прав Жамбылской области
Руководитель М. Болотин
22 февраля 2017 год