Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы "Қарағанды облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" № 69/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 шілдедегі № 48/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 тамызда № 4336 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 11 тамыздағы № 50/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 11.08.2020 № 50/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 69/06 "Қарағанды облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3592 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Индустриальная Караганда" № 4 (21949), 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 7-8 (22113) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 19 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Қарағанды облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларынын 3 тарауы, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Қошанов

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 7 декабря 2015 года № 69/06 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг по Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 28 июля 2017 года № 48/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 августа 2017 года № 4336. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 11 августа 2020 года № 50/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 11.08.2020 № 50/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 7 декабря 2015 года № 69/06 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3592, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 января 2016 года № 4 (21949), "Орталық Қазақстан" от 14 января 2016 года № 7-8 (22113), информационно-правовой системе "Әділет" 19 января 2016 года) следующие изменения:
Исключить главу 3, пункты 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Правил предоставления коммунальных услуг по Карагандинской области, утвержденных указанным постановлением.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким области Е. Кошанов