Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы "Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 47/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 67/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 4432 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы "Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 47/02 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3408 тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 131 "Индустриальная Караганда" (21882), 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 149 "Орталық Қазақстан" газеттерінде (22034), 2015 жылғы 23 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Қошанов

О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 14 августа 2015 года № 47/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 67/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2017 года № 4432
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 14 августа 2015 года № 47/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3408, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 22 сентября 2015 года № 131 (21882), "Орталық Қазақстан" от 22 сентября 2015 года № 149 (22034), опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Кошанов