"Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 29/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 82/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4505 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 47/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 24.07.2020 № 47/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына, "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 118 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15022 болып тіркелген), "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 273 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15529 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 29/01 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3824 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 маусымдағы № 70 (22015) "Индустриальная Караганда", 2016 жылғы 4 маусымдағы № 89 (22194) "Орталық Қазақстан" газеттерінде және 2016 жылғы 6 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме не болмаса "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2017 года № 82/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2017 года № 4505. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 24 июля 2020 года № 47/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 24.07.2020 № 47/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 15 марта 2017 года № 118 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15022), приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 июля 2017 года № 273 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15529), акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3824, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 4 июня 2016 года № 70 (22015), "Орталық Қазақстан" от 4 июня 2016 года № 89 (22194) и информационно-правовой системе "Әділет" 6 июня 2016 года) следующие изменения:
1) в регламенте государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги: выписка из протокола заседания Регионального координационного совета, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта оказания государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181), (далее – стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.";

5-тармақтың алтыншы абзацы және 8-тармақтың алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"5-іс-қимыл - жауапты орындаушы кәсіпкердің жобасын (пысықталған) Бағдарламаның шарттарына сәйкестігі тұрғысынан тексереді, құжаттардың толық топтамасын алған сәттен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде көрсетілген қызметті алушылардың жобалары бойынша ӨҮК қарау үшін материалдарды дайындайды немесе 3 (үш) жұмыс күні ішінде стандарттың 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді. ӨҮК мәжілісі көрсетілетін қызметті алушылардың жобаларын қалыптастыруға қарай өткізіледі";
регламент қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау және дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілеріне кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет):
180 миллион теңгеге (бұдан әрі - млн. теңге) дейінгі кредиттер бойынша – "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамымен (бұдан әрі – қаржы агенттігі, қызмет көрсетуші);
180 млн. теңгеден жоғары кредиттер бойынша – облыстың жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – қызмет көрсетуші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетудің нәтижелерін беру:
180 млн. теңгеге дейінгі кредиттер бойынша – қаржы агенттігінің кеңсесі, www.egov.kz "электронды үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал);
180 млн. теңгеден жоғары кредиттер бойынша – облыстың, облыстық және аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетудің нәтижесі:
180 млн. теңгеге дейінгі кредиттер бойынша – қаржы агенттігінің алдын ала кепілдеме хаты не болмаса Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы бар хабарлама.

абзац шестой пункта 5 и абзац шестой пункта 8 изложить в следующей редакции:
"действие 5 - ответственный исполнитель проверяет проект (доработанный) предпринимателя на предмет соответствия условиям Программы, подготавливает материалы по проектам услугополучателей для рассмотрения на РКС в течение 5 (пяти) рабочих дней с момента получения полного пакета документов, либо дает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта в течение 3 (трех) рабочих дней. Заседание РКС проводится по мере формирования проектов услугополучателей";
приложение к регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
2) в регламенте государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается:
по кредитам до 180 миллионов (далее - млн. тенге) тенге – акционерным обществом "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее - финансовое агентство, услугодатель);
по кредитам свыше 180 млн. тенге – местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
по кредитам до 180 млн. тенге - канцелярию финансового агентства, веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – веб-портал);
по кредитам свыше 180 млн. тенге – канцелярию местных исполнительных органов области, городов областного и районного значения, районов в городе.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги:
по кредитам до 180 млн. тенге – предварительное гарантийное письмо финансового агентства, либо уведомление с мотивированным ответом об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта оказания государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181), (далее – стандарт);

180 млн. теңгеден жоғары кредиттер бойынша – Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме немесе Стандарттың 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және қағаз түрінде.";
5-тармақтың бесінші абзацы және 8-тармақтың бесінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"4-іс-қимыл - жауапты орындаушы берілген құжаттардың стандарттың 9-тармағына сәйкестігін, толықтығын қарайды және ӨҮК қарауына жібереді немесе көрсетілген қызмет алушыға 3 (үш) жұмыс күні ішінде стандарттың 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді;";
регламенттің 1-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
3) көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: грант беру туралы шарт, не болмаса Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы"2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";
5-тармақтың бесiншi абзацы және 8-тармақтың бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасы мен ақпаратты алған сәттен бастап көрсетілген қызметті алушының/Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің материалдарын Конкурстық комиссияның қарауына шығарады. Орындалу ұзақтығы – 10 (он) жұмыс күні ішінде, не болмаса 2 (екі) жұмыс күні ішінде стандарттың 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
регламенттің қосымшасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
4) көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

по кредитам свыше 180 млн. тенге – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и бумажная.";
абзац пятый пункта 5 и абзац пятый пункта 8 изложить в следующей редакции:
"действие 4 – рассмотрение документов ответственным исполнителем на соответствие и полноту представленных документов, согласно пункту 9 Стандарта и направляет на рассмотрение РКС, либо дает мотивированный ответ услугополучателю об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта в течение 3 (трех) рабочих дней;";
приложение 1 к регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
3) в регламенте государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги: договор о предоставлении гранта, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта оказания государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181), (далее – стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.";
абзац пятый пункта 5 и абзац пятый пункта 8 изложить в следующей редакции:
"действие 4 – ответственный исполнитель услугодателя с момента получения пакета документов и информации выносит материалы услугополучателя/Местного координатора Программы на рассмотрение Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – в течение 10 (десяти) рабочих дней, либо дает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта в течение 2 (двух) рабочих дней;";
приложение к регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
4) в регламенте государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме, не болмаса Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";
5-тармақтың бесінші абзацы және 8-тармақтың бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-іс-қимыл - жауапты орындаушы берілген құжаттардың Стандарттың 9-тармағына сәйкестігін, толықтығын қарайды және ӨҮК қарауына жібереді немесе стандарттың 9-1-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді. Орындалу ұзақтығы - 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
регламент қосымшасы осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы "14" 12 №82/02
қаулысына 1-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы "14" 12 №82/02
қаулысына 2-қосымша
Қосымша 1
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың
бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік
субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктерді беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
Мемлекеттік қызметтерді көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы "14" 12 №82/02
қаулысына 3-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020"
Бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде
мемлекеттік гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы "14" 12 №82/02
қаулысына 4-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы

"3. Результат оказания государственной услуги: выписка из протокола заседания Регионального координационного совета, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181), (далее – стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.";
абзац пятый пункта 5 и абзац пятый пункта 8 изложить в следующей редакции:
"действие 4 – рассмотрение документов ответственным исполнителем на соответствие и полноту представленных документов согласно пункта 9 Стандарта и направляет на рассмотрение РКС, либо ответственный исполнитель даҰт мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;";
приложение к регламенту изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1 к постановлению акимата
Карагандинской области от 14 "декабря" 2017 года №82/02
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам в рамках Единой
программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 2 к постановлению акимата
Карагандинской области от 14 "декабря" 2017 года №82/02
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного
предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и
развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 3 к постановлению акимата
Карагандинской области от 14 "декабря" 2017 года №82/02
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Предоставление государственных
грантов в рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 4 к постановлению акимата
Карагандинской области от 14 "декабря" 2017 год №82/02
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной) инфраструктуры в
рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги