"Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен алу түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 49/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 27/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 49/02 "Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен алу түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанда "Индустриальная Караганда" № 184 (21935) және "Орталық Қазақстан" № 209-210 (22094) газеттерінде, 2015 жылғы 30 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" № 920 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы "Жекешелендірудің 2016-2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" № 1141 қаулысына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен алу түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 49/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары А.С. Молдабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Әубәкіров

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 октября 2015 года № 49/02 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Караганды"
Постановление акимата города Караганды от 5 июля 2017 года № 27/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2017 года № 4312
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Караганды от 14 октября 2015 года № 49/02 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3491, опубликовано 12 декабря 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 184 (21935) и "Орталық Қазақстан" № 209-210 (22094), в информационно-правовой системе "Әділет" 30 ноября 2015 года) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением постановления акимата города Караганды "О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 октября 2015 года № 49/02 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Караганды" возложить на заместителя акима города Караганды Молдабаева А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров