Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 45/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4425 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 24/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 15.05.2019 № 24/06 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата города Караганды от 13 октября 2017 года № 45/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2017 года № 4425. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 15 мая 2019 года № 24/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 15.05.2019 № 24/06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы.

2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 17/01 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4256 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2017 жылдың 20 мамырында № 55 (22168) және "Орталық Қазақстан" 2017 жылдың 20 мамырында № 54 (22361) газеттерінде, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 24 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 28 апреля 2017 года № 17/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4256, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 20 мая 2017 года № 55 (22168) и "Орталық Қазақстан" от 20 мая 2017 года № 54 (22361), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2017 года).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "13
қазандағы
№ 45/04 қаулысымен бекітілген
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-ананың бір айлық төлемақы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
балабақша

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Утвержден
постановлением акимата города Караганды
от 13 октября 2017 года
№ 45/04
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц
(в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц
(в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1
детский сад