Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 8/90 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 12/129 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 4345 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/187 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 27.03.2018 № 20/187 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 8/90 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4194 тіркелген, 2017 жылғы 7 сәуірдегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 13 (8026) "Сарыарқа" газетінде, 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 13 (168) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінің 17-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көтермелеу баллдары осы Әдістеменің 5-қосымшасына сәйкес көтермеленетін қызмет түрлеріне балл шәкілдері бойынша (бұдан әрі – балл шәкілдері) көрсетілген қызмет түрлері үшін қойылады.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Көтермеленетін қызмет түрлері "+1"-ден "+5"-ке дейінгі бес деңгейлік шәкіл бойынша бөлінеді. Бұл ретте, көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлерінің санына Электронды құжат алмасудың бірыңғай жүйесінде және мемлекеттік органдардың Интранет-порталында белгіленетін де, белгіленбейтін де құжаттар мен іс-шаралар кіруі мүмкін.
Әр көтермеленетін қызмет түрі үшін "Б" корпусының қызметшісіне тікелей басшысымен балл шәкілдері бойынша балл беріледі.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Жезказганского городского маслихата от 28 февраля 2017 года № 8/90 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Жезказганского городского маслихата"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15 августа 2017 года № 12/129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 сентября 2017 года № 4345. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 27 марта 2018 года № 20/187
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2018 № 20/187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 28 февраля 2017 года №8/90 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Жезказганского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4194, опубликовано Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 апреля 2017 года № 13 (8026), в газете "Сарыарқа" от 7 апреля 2017 года в газете "Жезказганский вестник" от 7 апреля 2017 года № 13 (168)) следующие изменения и дополнение:
пункт 17 Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Жезказганского городского маслихата", утвержденную указанным решением, изложить в новой редакции:
"17. Поощрительные баллы выставляются за показатели деятельности, по шкале баллов за поощряемые виды деятельности согласно приложению 5 к настоящей Методике (далее - шкала баллов).";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Поощряемые виды деятельности распределены по пятиуровневой шкале от "+1" до "+5" баллов. При этом в число поощряемых показателей и видов деятельности могут входить как фиксируемые, так и не фиксируемые в Единой системе электронного документооборота и Интранет-портале государственных органов документы и мероприятия.
За каждый поощряемый вид деятельности служащему корпуса "Б" непосредственным руководителем присваиваются баллы по шкале баллов.";
дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Муханбедин
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2017 жылғы 15тамыздағы
№ 12/129 шешіміне
қосымша
"Жезқазған қалалық мәслихатының
аппараты" мемлекеттік мекемесінде
"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
5-қосымша
"Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің көтермеленетін қызмет түрлеріне балл шәкілдері
Баллдары
Көтермеленетін қызмет түрлері
5 балл
мемлекеттік мекеменің беделін арттыруға бағытталған іс-шараларды ұйымдастыру (семинарлар, дөңгелек үстелдер және басқалар)
қалалық мәслихат сессиялары мен тұрақты комиссияларының құқықтық актілерін әзірлеу
қалалық мәслихат хатшысының өкімдерін әзірлеу
мемлекеттік мекеменің қызметін реттейтін құқықтық актілерге ұсыныстар енгізу
мемлекеттік мекеменің мемлекеттік сатып алу шарттарына техникалық ерекшеліктердің жобасын әзірлеу
қалалық мәслихат депутаттарына және аппарат қызметшілеріне оқыту семинарларын, дәрістер, түсініктеме жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу
қалалық мәслихат аппаратының кеңестері мен комиссиялары отырыстарын өткізуді ұйымдастыру және жұмысына қатысу
4 балл
қалалыққ мәслихат хатшысының баяндамалары мен сөйлейтін сөздерін дайындау
мемлекеттік мекеменің және қалалық мәслихат депутаттарының қызметі туралы мақалалар және шығарылымдар дайындау
қосымша зерделеуді және тексеруді қажет ететін өтініштерді қарау
қалалық мәслихат хатшысының шұғыл тапсырмаларын орындау
келісімдерге, шарттарға, оларға қосымша келісімдерге, техникалықерекшеліктерге құқықтық сараптама жүргізу
лауазымдық міндеттерін тікелей орындауда мемлекеттік және (немесе) шет тілін қолдану
3 балл
лауазымдарды қоса атқару және уақытша жұмыста болмаған мемлекеттік қызметшілердің міндеттерін орындау
тағылымдамалық қызметті жүзеге асыру
қосымша зерделеуді және тексеруді талап етпейтін өтініштерді қарау
2 балл
мемлекеттік мекеменің интернет-сайтында жариялауға жататын ақпараттық материалдарды мерзімінде орналастыруды қамтамасыз ету
бұқаралық ақпарат құралдарына жариялау үшін ақпараттарды дайындау
жоғары тұрған ұйымдардан құжаттар қабылдау және аппараттың шұғыл құжаттарын жіберу үшін жұмыстан тыс уақытта кезекшілік ету
1 балл
жұмыс топтарының жұмысына қатысу
ұжымның қоғамдық өміріне (жұмысына) қатысу (спорттық және мәдени іс шараларға)

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Муханбедин
Секретарь городского маслихата С. Медебаев
Приложение
к решению Жезказганского
городского маслихата
от 15 августа 2017 года № 12/129
Приложение 5
к Методике оценкидеятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
в государственном учрежении
"Аппарат Жезказганского городского маслихата"
Шкала баллов за поощряемые виды деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учрежении "Аппарат Жезказганского городского маслихата"
Баллы
Поощряемые виды деятельности
5 баллов
организация мероприятий, направленных на повышение имиджа государственного учреждения (семинары, круглые столы и другие)
разработка правовых актов сессий и постоянных комиссий городского маслихата
разработка распоряжений секретаря городского маслихата
внесение предложений в правовые акты, регламентирующие деятельность государственного учреждения
разработка проектов технических спецификаций к договорам государственных закупок государственного учреждения
организация и проведение обучающих семинаров, лекций, разъяснительных работ для депутатов городского маслихата и служащих аппарата
организация проведения и участие в работе заседаний советов и комиссий аппарата городского маслихата
4 балла
подготовка докладов и выступлений секретаря городского маслихата
подготовка статей и публикаций о деятельности государственного учреждения и депутатов городского маслихата
рассмотрение обращений, требующих дополнительного изучения и проверки
выполнение срочных поручений секретаря городского маслихата
проведение правовой экспертизы соглашений, договоров, дополнительных соглашений к ним, технических спецификаций
применение государственного и (или) иностранного языка при непосредственном выполнении должностных обязанностей
3 балла
совмещение должностей и выполнение обязанностей временно отсутствующих государственных служащих
осуществление наставнической деятельности
рассмотрение обращений не требующих дополнительного изучения и проверки
2 балл
обеспечение своевременного размещения информационных материалов подлежащих опубликованию на интернет-сайте государственного учреждения
подготовка информаций для опубликования в средствах массовой информации
дежурство в нерабочее время для приема документов от вышестоящих организаций и отправки срочных документов аппарата
1 балл
участие в работе рабочих групп
участие в общественной жизни (работе) коллектива (в спортивных и культурных мероприятиях)