Теміртау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 4577 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 4/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 05.05.2023 № 4/4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Теміртау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Урываев
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
22 сессиясының

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Темиртау
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 22/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2018 года № 4577. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2023 года № 4/4
Сноска. Утратило cилу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05.05.2023 № 4/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Темиртау, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Урываев
Секретарь маслихата А. Ломакин
Приложение
к решению 22 сессии
Темиртауского городского