Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 4137 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 53 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 15.05.2019 № 53 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 04 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес бюджет қаражаттарын оңтайлы және тиімді жұмсау, сонымен қатар мемлекеттік сатып алу рәсімдерінің айқындылығын арттыру мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. "Қаражал қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлім" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.

Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 13 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 февраля 2017 года № 4137. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 53
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15.05.2019 № 53 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 04 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального и эффективного расходования бюджетных средств, а также повышения прозрачности процедур государственных закупок акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции города Каражал" в соответствии с действующим законодательством принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Мұқашеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Қ. Шорманбаев
Қаражал қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 13 қаңтардағы
№ 1 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Рет
№-і
Атауы
1.
Жұмыстар:
1.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа объектілер салу немесе салынғанын реконструкциялау
1.2.
қалалық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді- мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1.3.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салуға және реконструкциялауға жобалық - сметалық құжаттама жасау не бар жобалық - сметалық құжаттаманы түзету
1.4.
қалалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге жобалық - сметалық құжаттама жасау не бар жобалық – сметалық құжаттаманы түзету
2.
Қызметтер:
2.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салу және реконструкциялау кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
2.2.
қалалық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі жөндеу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал М. Мукашеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Каражал К. Шорманбаев
Приложение к постановлению
акимата города Каражал № 1
от 13 января 2017 года
Перечень
работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
№ п/п
Наименование
1.
Работы:
1.1.
строительство новых либо реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
1.2.
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог городского значения и улиц населенных пунктов
1.3.
разработка проектно - сметной документации либо корректировка имеющейся проектно - сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
1.4.
разработка проектно - сметной документации либо корректировка имеющейся проектно - сметной документации на капитальный ремонт автомобильных дорог городского значения и улиц населенных пунктов
2.
Услуги:
2.1.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
2.2.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального ремонта автомобильных дорог городского значения и улиц населенных пунктов