Абай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 15/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 4247 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімі аппаратының басшысы К.Б. Кабдуалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
2017 жылғы "14" сәуір
№ 15/06
Абай ауданы әкімдігінің қаулысына
қосымша
1. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 05/09 "Қарағанды облысы Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2995 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 қазанда жарияланған).
2. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/14 "Абай ауданының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3038 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 (4062) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 қазанда жарияланған).
3. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/12 "Абай ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3037 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 (4062) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 26 қазанда жарияланған).
4. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/10 "Абай ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3045 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 қазанда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Абайского района
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 14 апреля 2017 года № 15/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 мая 2017 года № 4247
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Абайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Абайского района Кабдуалиеву К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Абайского района С. Шайдаров
Приложение
к постановлению акимата района
№ 15/06 от 14 апреля 2017 года
1. Постановление акимата Абайского района от 10 февраля 2015 года № 05/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Абайского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2995, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 февраля 2015 года № 9, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2015 года).
2. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3038, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 марта 2015 года № 12 (4062), в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2015 года).
3. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/12 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3037, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 марта 2015 года № 12 (4062), в информационно-правовой системе "Әділет" от 26 октября 2015 года).
4. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3045, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 31 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2015 года).

5. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/15 "Абай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3034 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 (4062) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 26 қазанда жарияланған).
6. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/13 "Абай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3036 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 (4062) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 26 қазанда жарияланған).
7. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/16 "Абай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде жылғы 16 наурызда № 3043 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 қазанда жарияланған).
8. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/11 "Абай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3035 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 (4063) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 26 қазанда жарияланған).
9. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/08 "Абай ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3044 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 қазанда жарияланған).
10. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 07/09 "Абай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3053 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 қазанда жарияланған).

5. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3034, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 марта 2015 года № 12 (4062) в информационно-правовой системе "Әділет" от 26 октября 2015 года).
6. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/13 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3036, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 марта 2015 года № 12 (4062), в информационно-правовой системе "Әділет" от 26 октября 2015 года).
7. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/16 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3043, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 31 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2015 года).
8. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3035, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 31 марта 2015 года № 13 (4063), в информационно-правовой системе "Әділет" от 26 октября 2015 года).
9. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/08 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3044, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 31 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2015 года).
10. Постановление акимата Абайского района от 24 февраля 2015 года № 07/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3053, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 31 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 октября 2015 года).