Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 02/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 4121 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 02/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 18.01.2018 № 02/01 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бұқар жырау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
2. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің

Об определении единого организатора государственных закупок
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 10 января 2017 года № 02/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2017 года № 4121. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 18 января 2018 года № 02/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 18.01.2018 № 02/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Бухар-Жырауского" единым организатором государственных закупок.
2. Определить перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению акимата
Бухар – Жырауского района

2017 жылғы 10 қантардағы
№ 02/02 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Атауы
1.1
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарының күрделі немесе орташа жөндеу жұмыстары
1.2
Сумен жабдықтау және су тарту нысандарының күрделі жөндеу, қайта жаңартылуы
1.3
Мәдениет, білім және спорт саласындағы нысандарының күрделі жөндеу жұмыстары
1.4
Бюджеттік даму бағдарламалары щеңберінде жаңа нысандардың құрлысы немесе бар нысандардың қайта жаңартылуы
1.5
Бюджеттік даму бағдарламалары щеңберінде нысандарды салуға және жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу немесе бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету

от 10 января 2017 года
№ 02/02
Перечень работ, услуг, по которым организация
и проведение государственных закупок выполняются
единым организатором государственных закупок
Наименование
1.1
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
1.2
Капитальный ремонт, реконструкция объектов водоснабжения и водоотведения
1.3
Капитальный ремонт объектов в сфере культуры, образования и спорта
1.4
Строительство новых либо реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
1.5
Разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития