Бұқар жырау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай-ақ Ботақара кенті, Новоузенка, Доскей, Көкпекті ауылдары мен Қушоқы кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 21 сессиясының № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 4568 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Бұқар жырау ауданының Ботақара кенті, Новоузенка, Доскей, Көкпекті ауылдары мен Қушоқы кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бухар-Жыраускому району, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Ботакара, селам Новоузенка, Доскей, Кокпекты и поселку Кушокы Бухар-Жырауского района
Решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2018 года № 4568.
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бухар-Жыраускому району согласно приложению 1.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Ботакара, селам Новоузенка, Доскей, Кокпекты и поселку Кушокы Бухар-Жырауского района согласно приложению 2.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Жанбырбаев
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының
21 сессиясының 2017 жылғы
28 желтоқсандағы № 5 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Ескерту. 1 қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 19.09.2019 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Жанбырбаев
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1
к решению 21 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года № 5
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бухар-Жыраускому району
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решением Бухар-Жырауского районного маслихата от 19.09.2019 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица