Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 4253 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Нұра ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Нұра ауданының Кертінді, Тассуат, Ақмешіт, Қантай, Балықтыкөл, Майоровка, Жанбөбек, Нығман, Көбетей, Ахмет, К. Мыңбаев, Заречное, Қарой ауылдарында және Киевка кентінде табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Нұра ауданы әкімінің орынбасары М.Қ. Жұманов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындауын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Н. Омарханов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 4 мая 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 мая 2017 года № 4253
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Нуринского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в селах Кертенди, Тассуат, Акмешит, Кантай, Балыктыколь, Майоровка, Жанбобек, Ныгман, Кобетей, Ахмет, К. Мынбаев, Заречное, Карой и поселке Киевка Нуринского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Нуринского района Жуманова М.К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Н. Омарханов