Нұра аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қарашадағы 16 сессиясының № 182 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қарашада № 4444 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Нұра аудандық мәслихатының 28 сессиясының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 288 "Нұра аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2704 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 тамызда, 2014 жылғы 9 тамыздағы №32 (5369) "Нұра" газетінде жарияланған);
Нұра аудандық мәслихатының 36 сессиясының 2015 жылғы 2 шілдедегі №385 "Нұра аудандық мәслихатының 28 сессиясының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 288 "Нұра аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3334 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 шілдеде, 2015 жылғы 18 шілдеде №29 (5416) "Нұра" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Шайхин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов

О признании утратившими силу некоторых решений Нуринского районного маслихата
Решение 16 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2017 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2017 года № 4444
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение 28 сессии Нуринского районного маслихата от 27 июня 2014 года №288 "Об утверждении Регламента Нуринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2704, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 17 августа 2014 года, в газете "Нұра" от 9 августа 2014 года №32 (5369));
решение 36 сессии Нуринского районного маслихата от 2 июля 2015 года № 385 "О внесении изменения в решение 28 сессии Нуринского районного маслихата от 27 июня 2014 года № 288 "Об утверждении Регламента Нуринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3334, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 27 июля 2015 года, в газете "Нұра" от 18 июля 2015 года №29 (5416)).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Шайхин
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов