Майоровка ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Майоровка ауылының әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 4282 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Майоровка ауылының әкімінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Майоровка ауылының әкімінің 16.01.2018 № 1 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Майоровка ауылы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез анықталғанына байланысты, Майоровка ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күніннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің
міндеттерін атқарушысы М. Бастенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Майоровка
Решение акима села Майоровка Нуринского района Карагандинской области от 12 июня 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июня 2017 года № 4282. Утратило силу решением акима села Майоровка Нуринского района Карагандинской области от 16 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима села Майоровка Нуринского района Карагандинской области от 16.01.2018 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Майоровка РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории села Майоровка.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села М. Бастенов