Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімнің шақыру учаскесіне 2000 жылы туған ер азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 ақпанда № 4141 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 16 бабының 3 тармағына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімнің шақыру учаскесіне 2000 жылы туған ер азаматтарды тіркеу, 2017 жылдың наурыз айына дейін ұйымдастырылсын.
2. Шет ауданының ауылдық округтер мен кент әкімдері ұландардың Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне комиссияға ұйымдастырушылық және міндетті келуін қамтамасыз етсін.
3. Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 9 қаңтарындағы № 1 "Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімнің шақыру учаскесіне 2000 жылы туған ер азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шет ауданы әкімінің орынбасары А.Әбілдинге жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандәулетов
КЕЛІСІЛДІ:
Шет ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімінің
бастығы
Ш.Сарбаев
06.02.2017 жыл

Об организации приписки граждан мужского пола 2000 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны Шетского района
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 7 февраля 2017 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2017 года № 4141
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужавщих", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан мужского пола 2000 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны Шетского района с января по март 2017 года.
2. Акимам сельских округов и поселков Шетского района обеспечить организованную и обязательную явку юношей на комиссию в призывной участок объединенного отдела по делам обороны Шетского района.
3. Отменить решение акима района от 9 января 2017 года № 1 "Об организации приписки граждан мужского пола 2000 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны Шетского района".
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Шетского района Абильдину А.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник объединенного отдела
по делам обороны Шетского района Ш. Сарбаев
06.02.2017 год