2017 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 5707 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мына:
1) техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ, оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) Алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 31.10.2017 № 926 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3) Алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 31.10.2017 № 926 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4) "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес;
Алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 31.10.2017 № 926 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23" қаңтар
№ 690 қаулысына
1-қосымша
Техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ, оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi

О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2017 год
Постановление акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 января 2016 года № 5707. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2017 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) Исключено постановлением акимата Кызылординской области от 31.10.2017 № 926 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3) Исключено постановлением акимата Кызылординской области от 31.10.2017 № 926 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
4) Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2017 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) Исключено постановлением акимата Кызылординской области от 31.10.2017 № 926 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "23" января 2017 года № 690
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2017 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 20.12.2017 № 984 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Жобаның атауы
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ, қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Байқоңыр кешеніндегі сумен қамту және кәріз жүйелерін және құрылыстарын кеңейту және қайта жаңғырту
15 000
"Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
Қызылорда облысының Шиелі ауданында Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қоймасын салу
20 629,5
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына 2-қосымша
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 31.10.2017 № 926; - өзгерістер енгізілді - 20.12.2017 № 984 қаулыларымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтерді
қаржыландыру сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде 250 қабылдауға арналған емхананың құрылысы
12 876
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде 250 қабылдауға арналған емхананың құрылысы
13 876
3
Арал ауданы Бекбауыл ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
8 607
4
Сырдария ауданы Ақжарма ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
8 607
5
Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
8 607
6
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
8 107
"Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі
7
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
8 107
8
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
8 607
9
Қызылорда қаласы "Мерей" мөлтек ауданында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға алу
6 199
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Қызылорда қаласы көшелерін жарықтандыру
7 176
11
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынын сенімгерлік басқаруға беру

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 20.12.2017 № 984 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
1
Расширение и реконструкция водопроводных и канализационных сетей и сооружений комплекса Байконур
15 000
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области"
2
Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарьи для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
20 629,5
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 23 января 2017 года № 690
Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2017 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 31.10.2017 № 926; с изменениями, внесенными постановлением акимата Кызылординской области от 20.12.2017 № 984 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление здравоохранения
Кызылординской области"
1
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в поселке Тасбугет города Кызылорда
12 876
2
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Бекбауыл Аральского района
8 607
3
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Акжарма Сырдарьинского района
8 607
4
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Уркендеу Казалинского района
8 607
5
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Жолек Шиелийского района