"Қызылорда облысының жастар форумы туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы №401 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 931 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 6023 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 шілдедегі № 592 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 21.07.2022 № 592 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының жастар форумы туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 401 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5488 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Өңірлік жастар форумы туралы үлгілік қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі №244 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11153 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
аталған қаулымен бекітілген Қызылорда облысының жастар форумын дайындау және өткізу бойынша ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулымен бекітілген Қызылорда облысының жастар форумын өткізу Қағидасының 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Форум өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясын, "Мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 9 ақпандағы Заңын, басқа да құқықтық актілерді, сондай-ақ, осы Қағиданы басшылыққа алады.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.Р. Рүстемовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "06" қарашадағы
№ 931 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "28" наурыздағы
№ 401 қаулысымен бекітілген
Қызылорда облысының жастар форумын дайындау және өткізу бойынша ұйымдастыру комитетінің (бұдан әрі-ұйымдастыру комитеті) құрамы
Қызылорда облысы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасары, ұйымдастыру комитетінің төрағасы;
"Қызылорда облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы (немесе міндетін атқарушы), ұйымдастыру комитеті төрағасының орынбасары;
"Қызылорда облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бөлім басшысы (немесе міндетін атқарушы), ұйымдастыру комитетінің хатшысы;
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
"Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы (немесе міндетін атқарушы);
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ректоры (немесе міндетін атқарушы), (келісім бойынша);
"Қызылорда облысының жастар саясаты мәселелері басқармасының "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры (немесе міндетін атқарушы);
"Нұр Отан" партиясы жанындағы "Жас Отан" Жастар қанаты" қоғамдық бірлестігінің Қызылорда облыстық филиалының төрағасы (немесе міндетін атқарушы), (келісім бойынша);
"Қызық орда" шығармашылық тобы" қоғамдық қорының төрағасы (немесе міндетін атқарушы), (келісім бойынша).

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года №401 "О форуме молодежи Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года № 931. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 ноября 2017 года № 6023. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 21 июля 2022 года № 592
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 21.07.2022 № 592 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года № 401 "О форуме молодежи Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5488, опубликовано 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года №244 "Об утверждении типовых правил о региональном форуме молодежи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11153) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
состав организационного комитета по подготовке и проведению форума молодежи Кызылординской области, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к указанному постановлению;
пункт 3 Правил проведения форума молодежи Кызылординской области, утвержденных указанным постановлением, изложить в новой редакции:
"3. В своей деятельности Форум руководствуется Конституцией Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года "О государственной молодежной политике", иными правовыми актами, а также настоящими Правилами.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Рустемова Р.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "06" ноября 2017 года № 931
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "28" марта 2016 года № 401
Состав организационного комитета по подготовке и проведению форума молодежи Кызылординской области (далее-организационный комитет)
Заместитель акима Кызылординской области, курирующий данную сферу, председатель организационного комитета;
руководитель государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Кызылординской области" (или исполняющий обязанности), заместитель председателя организационного комитета;
руководитель отдела государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Кызылординской области" (или исполняющий обязанности), секретарь организационного комитета;
Члены организационного комитета:
руководитель государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Кызылординской области" (или исполняющий обязанности);
ректор Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт Ата" Министерства образования и науки Республики Казахстан" (или исполняющий обязанности), (по согласованию);
директор коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" управления по вопросам молодежной политики Кызылординской области" (или исполняющий обязанности);
председатель Кызылординского областного филиала общественного объединения "Молодежное крыло "Жас Отан" при партии "Нур Отан" (или исполняющий обязанности), (по согласованию);
председатель общественного фонда "Творческий состав "Қызық орда" (или исполняющий обязанности), (по согласованию).