"Қызылорда қаласы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы №7454 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 9398 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қарашада № 6013 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда қаласы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 7454 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5792 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 19 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2017 года № 7454 "Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кызылорда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 27 октября 2017 года № 9398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 ноября 2017 года № 6013
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда от 16 марта 2017 года № 7454 "Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5792, опубликованное 19 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев