Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 143 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 5917 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қазандағы № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 19.10.2018 № 173 қаулысымен (2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 июля 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 августа 2017 года за № 5917. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 октября 2018 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 19.10.2018 № 173 (вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2 пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере двух процентов согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. "2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 35 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5755 болып тіркелген, 2017 жылдың 24 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 15 февраля 2017 года № 35 "Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5755, опубликовано 24 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н.ШАМҰРАТОВ
Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "19" шілдедегі №143 қаулысына 1 – қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
(%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Сыр Маржаны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА Н.ШАМУРАТОВ
Приложение 1 к постановлению акимата Казалинского района от "19" июля 2017 года №143
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Общая численность сотрудников
Размер квоты (%) от общей численности сотрудников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сыр Маржаны"