Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 122 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 тамызда № 5946 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 268 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.09.2022 № 268 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 июля 2017 года № 122. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 23 августа 2017 года № 5946. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 сентября 2022 года № 268
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.09.2022 № 268 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХV сессиясының төрағасы: Ж.Коланова
Аудандық мәслихат хатшысы: К.Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "27" шілдедегі XV сессиясының №122 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Экологический кодекс Республики Казахстан" от 9 января 2007 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районной маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель ХV сессии районного маслихата: Ж.Коланова
Секретарь районного маслихата: К.Назымбеков
Приложение к решению ХV
сессии Казалинского районного
маслихата от "27" июля 2017
года № 122
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району