Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Майдакөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 6005 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Майдакөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданының Майдакөл ауылдық округі Бекарыстан би ауылындағы "Сейфуллин" көшесінің батыс бетіндегі бір қатарын "Қалу Сариевтің" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы А.Сқақовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Майдакөл ауылдық округі
әкімінің міндетін уақытша атқарушы
Ғ.Зинадинов

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Майдакол Казалинского района Кызылординской области от 10 октября 2017 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2017 года № 6005
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года № 1 аким сельского округа Майдакол Казалинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать определенную часть с западной стороны улицы "Сейфуллина" именем "Калу Сариева" села Бекарыстан би сельского округа Майдакол Казалинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Майдакол" Скакову А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа Майдакол
Г.Зинадинов