Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 417 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 5759 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 маусымдағы № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 28.06.2022 № 68 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қошалақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С.Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "8"ақпандағы
№ 417 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
Жосалы кенті
"Шымкент-Самара" трассасы мен Е.Көшербаев көшесінің қиылысында орналасқан аялдаманың оңтүстік жағы
2
Жосалы кенті
А.Өміров көшесінде орналасқан бұрынғы "Бесаспап" базарының солтүстік-батыс жағы
3
Жосалы кенті
Е. Сексенбаев көшесіндегі "Әскерилендірілген теміржол күзеті" акционерлік қоғамының Шымкент қаласындағы филиалы мекемесіне қарама-қарсы алаң
4
Төретам кенті

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 8 февраля 2017 года № 417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2017 года № 5759. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28 июня 2022 года № 68
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28.06.2022 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Кошалакова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С.Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
№ 417 от "8" февраля 2017 года
Места для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе
н/п
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Жосалы
Южная сторона остановки расположенная на пересечении трассы Самара-Шымкент и улицы Е.Кошербаева
2
Поселок Жосалы
Северо-западная сторона бывшего рынка "Бесаспап" расположенного по улице А.Омирова
3
Поселок Жосалы
Площадь на против учреждения АО "Военизированная железнодорожная охрана" в городе Шымкент по улице Е.Сексенбаева
4
Поселок Торетам

Жаңқожа батыр көшесіндегі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлердің батыс жағы
5
Ақай ауылдық округі, Ақай ауылы
Абай көшесінде орналасқан № 9 ғимараттың батыс жағы
6
Қармақшы ауылдық округі, Қармақшы ауылы
Жеңіс көшесінде орналасқан №1, 3, 5 үйлердің батыс жағы
7
Жосалы ауылдық округі, Төребай би ауылы
П.Байшораұлы көшесінде орналасқан №17,19 үйлердің оңтүстік жағы
8
Иіркөл ауылдық округі, Иіркөл ауылы
Е.Құрманбаев көшесінде орналасқан №13, 18 үйлердің оңтүстік жағы
9
Жаңажол ауылдық округі, Дұр Оңғар ауылы
Дұр Оңғар көшесінде орналасқан №25 үйдің шығыс жағы
10
ІІІ-Интернационал ауылдық округі, III-Интернационал ауылы
Астана көшесінде орналасқан №2, 5 үйлердің батыс жағы
11
Ақтөбе ауылдық округі. Ақтөбе ауылы
Самара-Шымкент трассасынан Ақтөбе аулына кіре берісіндегі жолдың солтүстік жағы
12
Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы
Қ.Ізтелеуов көшесінде орналасқан №22, 24 үйлердің солтүстік жағы
13
Дауылкөл ауылдық округі, Тұрмағамбет ауылы
Ешнияз Сал көшесінде орналасқан №30 үйдің оңтүстік жағы
14
Алдашбай Ахун ауылдық округі, Алдашбай Ахун ауылы
О.Шораяқұлы мен Ә.Егізбаев көшелерінің қиылысының солтүстік-батыс жағы
15
Қуандария ауылдық округі, Қуаңдария ауылы

Западная сторона домов №4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 расположеных по улице Жанкожа батыра
5
Сельский округ Акай, село Акай
Западная сторона здании № 9 расположенный по улице Абая
6
Сельский округ Кармакшы, село Кармакшы
Западная сторона домов №1, 3, 5 расположенных по улице Женис
7
Сельский округ Жосалы, село
Торебай би
Южная сторона домов №17, 19 расположенных по улице П.Байшораулы
8
Сельский округ Иркол, село Иркол
Южная сторона домов №13, 18 расположенных по улице Е.Курманбаева
9
Сельский округ Жанажол, село Дур Онгар
Восточная сторона дома №25 раположенный по улице Дур Онгара
10
Сельский округ ІІІ-Интернационал, село III-Интернационал
Западная сторона домов №2, 5 раположенных по улице Астана
11
Сельский округ Актобе, село Актобе
Северная сторона от въездного пути в село Актобе от трассы Самара-Шымкент
12
Сельский округ Акжар, село Акжар
Северная сторона домов №22, 24 расположенных по улице К.Изтлеуов
13
Сельский округ Дауылкол, село Турмагамбет
Южная сторона дома №30 расположенный по улице Ешнияз Сала
14
Сельский округ Алдашбай Ахун, село Алдашбай Ахун
Северо-западная сторона пересечении улиц О.Шораякулы и А.Егизбаева.
15
Сельский округ Куандария, село Куандария

Ә.Төртбаев көшесінде орналасқан №5, 7, 9 үйлердің солтүстік жағы
16
Т.Көмекбаев ауылдық округі, Т.Көмекбаев ауылы
Ү.Аяпов көшесінде орналасқан №21 үйдің оңтүстік жағы

Северная сторона домов №5, 7, 9 расположенных по улице А.Тортбаева
16
Сельский округ Т.Комекбаева, село Т.Комекбаев
Южная сторона дома №21 расположенный по улице У.Аяпова