Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 498 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 шілдеде № 5895 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 679 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 19.03.2018 № 679 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 июня 2017 года № 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 июля 2017 года № 5895. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 марта 2018 года № 679
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19.03.2018 № 679 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармашинского района Б. Накипова.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "15" маусымдағы
№ 498 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің
тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
жұмыскерлердің
тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Тұрмағамбет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "15" июня 2017 года №498
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты
(%) от общей численности
работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Турмагамбет"