“Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 18 қарашадағы №13 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы N 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5842 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш ауданының Бұқарбай батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Мал жаятын орындарды айқындау туралы” Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 18 қарашадағы № 13 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5677 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 26 желтоқсанда, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2016 жылы 31 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқарбай батыр ауылдық
округінің әкімі Н. Жонтаев

О признании утратившим силу решения акима сельского округа Бухарбай батыра от 18 ноября 2016 года №13 “Об определении мест выпаса животных”
Решение акима сельского округа Бухарбай батыр Жалагашского района Кызылординской области от 10 мая 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 мая 2017 года № 5842
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах”, аким сельского округа Бухарбай батыр Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа от 18 ноября 2016 года № 13 “Об определении мест выпаса животных” (зарегистрировано в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5677, опубликовано в информационно-правовой системе “Әділет” от 26 декабря 2016 года, газете “Жалағаш жаршысы” от 31 декабря 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Бухарбай батыр Н. Жонтаев