Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 05-16/111 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5826 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.04.2018 № 221 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
3. "Жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 308 Жаңақорған аудандық мәслихаты (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5186 нөмірімен тіркелген, аудандық "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 86 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
ХІІІ cессиясының төрағасы
Е. Ильясов Е. Ильясов

О ставках земельного налога
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2017 года № 05-16/111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 мая 2017 года № 5826. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 221
Сноска Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.04.2018 № 221 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налогав пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 23сентября 2015 года № 308 "О повышении ставки земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5186, опубликовано в районной газете "Жаңақорған тынысы" от 4 ноября 2015 года за № 86).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь Жанакорганского
ХІІІ сессии Жанакорганского районного маслихата
районного маслихата
Е. Ильясов Е. Ильясов