Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 97 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 тамызда № 5927 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Тереңөзек кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданы, Тереңөзек кентіндегі:
1) жаңа көшеге"Қасымхан Ысмайлов" есімі;
2) жаңа көшеге"Әбдіхалық Бәйменов" есімі;
3) жаңа көшеге"Сәрсенбай Баяханов" есімі;
4) жаңа көшеге"Қаржаубай Жартенов" есімі;
5) жаңа көшеге"Уәлибек Әбдуов" есімі берілсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңөзек кенті әкімінің орынбасары А.Ұзақбаевқа жүктелсін.
3.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Тереңөзек кентінің әкімі Ж.Сыздықов

О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 10 июля 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 августа 2017 года № 5927
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года № 1 аким поселка Теренозек РЕШИЛ:
1. Присвоить в поселке Теренозек Сырдарьинского района:
новой улице имя "Қасымхан Ысмайлов";
новой улице имя "Әбдіхалық Бәйменов";
новой улице имя "Сәрсенбай Баяханов";
новой улице имя "Қаржаубай Жартенов";
новой улице имя "Уәлибек Әбдуов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Теренозек А.Узакбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Теренозек Ж.Сыздыков