Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/436 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/98 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 3310 болып тіркелді. Күші жойылды- Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 37/450 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.08.2020 № 37/450 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық Кодексi)" Кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/436 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2953 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Экологиялық рұқсатсыз, сондай-ақ белгіленген нормативтерден тыс қоршаған эмиссиялар үшін осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленген төлемақы мөлшерлемелері қолданылады.";
келесідей мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"Ескерту: АЕК – айлық есептік көрсеткіш.".
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас инспектор А. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ғұбашов
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Маңғыстау облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Б. Тілегенов
"23" 02 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Энергетика
Министрлігінің Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Маңғыстау облысы
бойынша экология департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.А. Сафин
"23" 02 2017 жыл
"Маңғыстау облысының
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.О. Сағынбаев
"23" 02 2017 жыл

О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/436 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 апреля 2017 года № 3310. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28 августа 2020 года № 37/450
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.08.2020 № 37/450(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/436 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2953, опубликовано 26 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение и дополнение:
в приложении к указанному решению:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. За эмиссии в окружающую среду без экологического разрешения, а также сверх установленных нормативов применяются ставки платы, установленные согласно приложению настоящего решения.";
дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание: МРП – месячный расчетный показатель.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (главный инспектор Ерболов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Губашов
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Департамент
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Тилегенов А.Б.
"23" 02 2017 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Департамент
экологии по Мангистауской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства энергетики Республики Казахстан"
Сафин А.А.
"23" 02 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Мангистауской области"
Сагынбаев С.О.
"23" 02 2017 год