Облыс әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 367 және облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/73 "Маңғыстау ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/100 шешімі мен Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 41 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 3315 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес және Маңғыстау аудандық мәслихаты мен Маңғыстау ауданы әкімдігінің пікірлерін ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыс әкімдігінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 367 және облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/73 "Маңғыстау ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3257 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2017 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілісін:
мемлекеттік тілдегі 4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"4. Маңғыстау ауданының Жыңғылды селолық округі Жыңғылды ауылы болып қайта құрылсын.";
мемлекеттік тілдегі 8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"8. Маңғыстау ауданының Ақшымырау селолық округі Ақшымырау ауылы болып қайта құрылсын.";
мемлекеттік тілдегі 9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
9. Маңғыстау ауданының Қызан селолық округі Қызан ауылы болып қайта құрылсын.".
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас инспектор А. Ерболов) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Л. Илмұханбетоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
Сессия төрағасы Н. Ғұбашов
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Жүсіпов

О внесении изменений в постановление акимата области от 8 декабря 2016 года № 367 и решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/73 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Мангистауского района"
Решение Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/100 и постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2017 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 апреля 2017 года № 3315
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая мнение Мангистауского районного маслихата и акимата Мангистауского района, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата области от 8 декабря 2016 года № 367 и решение областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/73 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Мангистауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3257, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 28 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 4, 8 и 9 к указанному постановлению и решению на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (главный инспектор Ерболов А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Ильмуханбетову Ш.Л.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
Председатель сессии Н. Губашов
Секретарь областного маслихата Б. Жусупов