"Алдын ала міндетті медициналық қарап - тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 284 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 3485 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 69 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 23.04.2020 № 69 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 272 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №15273 болып тіркелген), облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Алдын ала міндетті медициналық қарап - тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (К.Ә. Оралбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Ш. Илмұханбетова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
________________ К.Ә. Оралбаева
"28" қараша 2017 жыл.
Маңғыстау облысы
әкімдігінің 2017 жылғы
"28" қараша № 284
қаулысымен бекітілген
"Алдын ала міндетті медициналық қарап-тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ереже
1. "Алдын ала міндетті медициналық қарап - тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін Маңғыстау облысының медициналық ұйымдарымен көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров"
Постановление акимата Мангистауской области от 28 ноября 2017 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2017 года № 3485. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 23 апреля 2020 года № 69
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 23.04.2020 № 69(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 мая 2017 года № 272 "О внесении изменения и дополнения в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15273 ) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров".
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Мангистауской области" (Оралбаева К.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области Ш. Ильмуханбетова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Управление здравоохранения
Мангистауской области"
__________________ Оралбаева К.А.
"28" ноября 2017 год.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от "28" ноября 2017 года
№ 284
Регламент государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" 1.Общие положения
1. Государственная услуга "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями Мангистауской области, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее – услугодатель).
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген № 086/е нысан бойынша көрсетілетін қызметті берушінің медициналық анықтамасы (бұдан әрі – анықтама).
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіздеме болып көрсетілетін қызметті берушіге көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11304 болып тіркелген) бекітілген "Алдын ала міндетті медициналық қарап-тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағында (бұдан әрі - Стандарт) көзделген құжаттарды ұсына отырып, өтініші табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті алушының деректерін тіркеу журналына тіркейді және анықтаманың бланкісін береді – 20 (жиырма) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9 тармағында көрсетілген толық емес құжаттар топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады;
2) профильдік дәрігерлер денсаулық жағдайын медициналық зерттеп-қарауды өткізеді –4 (төрт) сағат;
3) дәрігер-терапевт кәсіптік жарамдылығы туралы мәліметтерді анықтамаға енгізеді –15 (он бес) минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол кояды –10 (он) минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері анықтаманы береді –10 (он) минут.
6. Келесі рәсімдерді (іс-қимылдарды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) құжаттарды қабылдау, көрсетілетін қызметті алушының деректерін тіркеу және анықтама бланкісін беру;

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - медицинская справка услугодателя (далее - справка) по форме № 086/у, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя к услугодателю с предоставлением документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11304) (далее - Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, регистрирует данные услугополучателя в журнале регистрации и выдает бланк справки - 20 (двадцать) минут.
В случаях предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления;
2) профильные врачи проводят медицинское обследование состояние здоровья – 4 (четыре) часа;
3) врач-терапевт вносит в справку сведения о профессиональной пригодности - 15 (пятнадцать) минут;
4) руководитель услугодателя подписывает справку – 10 (десять) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает справку – 10 (десять) минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием документов, регистрация данных услугополучателя и выдача бланка справки;

2) денсаулық жағдайын медициналық зерттеп-қарау;
3) кәсіптік жарамдылығы туралы мәліметтерді енгізу;
4) анықтамаға қол қою;
5) анықтаманы беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) профильдік дәрігерлер;
3) дәрігер-терапевт;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті алушының деректерін тіркеу журналына тіркейді және анықтаманың бланкісін береді – 20 (жиырма) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9 тармағында көрсетілген толық емес құжаттар топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады;
2) профильдік дәрігерлер денсаулық жағдайын медициналық зерттеп-қарауды өткізеді –4 (төрт) сағат;
3) дәрігер-терапевт кәсіптік жарамдылығы туралы мәліметтерді анықтамаға енгізеді –15 (он бес) минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол кояды –10 (он) минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері анықтаманы береді –10 (он) минут.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара (іс-қимылдарының) толық сипаттамасы осы "Алдын ала міндетті медициналық қарап - тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Алдын ала міндетті
медициналық қарап-тексеруден өту"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Алдын ала міндетті медициналық қарап-тексеруден өту" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

2) медицинское обследование состояние здоровья;
3) внесение сведений о профессиональной пригодности;
4) подписание справки;
5) выдача справки.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) профильные врачи;
3) врач-терапевт;
4) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов, регистрирует данные услугополучателя в журнале регистрации и выдает бланк справки - 20 (двадцать) минут.
В случаях предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления;
2) профильные врачи проводят медицинское обследование состояние здоровья – 4 (четыре) часа;
3) врач-терапевт вносит в справку сведения о профессиональной пригодности - 15 (пятнадцать) минут;
4) руководитель услугодателя подписывает справку – 10 (десять) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает справку – 10 (десять) минут.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес -процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров".
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Прохождение предварительных
обязательных медицинских осмотров"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров"