Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі №410 және Ақтау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 сәуірдегі № 8/84 "Ақтау қаласы әкімдігі ғимараты алдындағы алаңды "Астана алаңы" деп атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 7/84 шешімі мен Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 528 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 3345 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сондай-ақ Ақтау қаласы халқының пікірін ескере отырып, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 410 және Ақтау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 сәуірдегі № 8/84 "Ақтау қаласы әкімдігі ғимараты алдындағы алаңды "Астана алаңы" деп атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-82 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабы 5) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының астанасы − Астана қаласының 10 жылдық мерейтойының тойлауына байланысты Ақтау қаласы әкімі жанындағы ардагерлер кеңесінің, Маңғыстау облыстық "Халық келісімі" қоғамдық бірлестігінің Ақтау қаласы әкімдігі ғимараты алдындағы алаңды "Астана алаңы" деп атау туралы ұсыныстарын қарап және Ақтау қаласы халқының пікірін ескере отырып, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д.Телегенова) осы бірлескен қаулы мен шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасарына (Қ.Берішбаев) жүктелсін.

О внесении изменения в совместное постановление акимата города Актау от 25 апреля 2008 года № 410 и решение Актауского городского маслихата от 26 апреля 2008 года № 8/84 "О наименовании площади перед зданием акимата города Актау "Площадь Астана"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16 марта 2017 года № 7/84 и постановление акимата города Актау Мангистауской области от 16 марта 2017 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 апреля 2017 года № 3345
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также с учетом мнения населения города Актау, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Актау от 25 апреля 2008 года № 410 и решение Актауского городского маслихата от 26 апреля 2008 года №8/84 "О наименовании площади перед зданием акимата города Актау "Площадь Астана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-1-82, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 20 мая 2008 года) следующее изменение:
преамбулу указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также рассмотрев предложения Совета ветеранов при акиме города Актау, Мангистауского областного общественного объединения "Народное согласие" о наименовании площади перед зданием акимата города Актау "Площадь Астана" в связи с празднованием 10-летия столицы Республики Казахстан − города Астана и с учетом мнения населения города Актау, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актауский городской маслихат РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима города Актау (К.Беришбаев).

4. Осы бірлескен қаулы мен шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Гусейнов
Қала әкімі С. Трұмов
Қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов

4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Гусейнов
Аким города С. Трумов
Секретарь городского маслихата М. Молдагулов