2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 704 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 3458 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 77 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3278 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Р. Джантлеуова) қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. "Жаңаөзен қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т. Жумалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Танаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т. Жумалиев
"30" қазан 2017 жыл
"Жаңаөзен қалалық экономика
және қаржы бөлімі"мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р. Джантлеуова
"30" қазан 2017 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "30" қазан
№704 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (қала, ауыл)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (тенге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Дербес толық күндік шағын-орталық
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Дербес толық күндік шағын-орталық
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Дербес толық күндік шағын-орталық
1
қала

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 октября 2017 года № 704. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 ноября 2017 года № 3458
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 8 февраля 2017 года № 77 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3278, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 марта 2017 года).
3. Государственное учреждение "Жанаозенский городской отдел экономики и финансов" (Р. Джантлеуова) обеспечить финансирование.
4. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел образования" (Жумалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Танаеву С.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистарции в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел образования"
Жумалиев Т
"30" октября 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел экономики и финансов"
Джантлеуова Р
"30" октября 2017 год
Приложение
К постановлению акимата города Жанаозен
От "30" октября 2017 года №704
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного
воспитания и обучения (город, село)
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Самостоятельный мини-центр с полным днем пребывания
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Самостоятельный мини-центр с полным днем пребывания
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Самостоятельный мини-центр с полным днем пребывания
1
город