Бейнеу ауданының Бейнеу және Сарға ауылдарының шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 93 қаулысы және Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 13/106 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3383 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабы 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар Бейнеу және Сарға ауылдары әкімдерінің пікірлерін ескере отырып, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімге 1 қосымшаға сәйкес Бейнеу ауданы Бейнеу ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 50822,0427 гектар болып өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімге 2 қосымшаға сәйкес Бейнеу ауданы Сарға ауылының шекарасы (шегі) жалпы алаңы 25004,2380 гектар болып өзгертілсін.
3. Бейнеу ауданының әкімдігінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 201 және Бейнеу аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 тамыздағы № 36/310 "Бейнеу селосының шекарасын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-43 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйектегі № 39 "Рауан" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінің, Бейнеу ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 12 және Бейнеу аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 14/95 "Бейнеу және Сарға селоларының шекараларын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-3-71 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 сәуірдегі № 8 "Рауан" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К.Машырықов
Сессия төрағасы С.Жұбанов
Аудандық мәслихат
хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет
және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының уақытша міндетін атқарушы
Қ.Кенешов
"15" мамыр 2017 жыл
Бейнеу селосының әкімі
Ж.Оспанов
"15" мамыр 2017 жыл
Сарға селосының әкімі
М.Болысов
"15" мамыр 2017 жыл
Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы
17 мамырдағы № 93 және Бейнеу
аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15
мамырдағы № 13/106 бірлескен қаулысы
және шешіміне
1 қосымша
Бейнеу ауылының шекарасы (шегі)

Об изменении границ (черты) сел Бейнеу и Сарга Бейнеуского района
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17 мая 2017 года № 93 и решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15 мая 2017 года № 13/106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июня 2017 года № 3383
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также с учетом мнения акимов сел Бейнеу и Сарга, акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Бейнеу Бейнеуского района общей площадью 50822,0427 гектаров, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Изменить границу (черту) села Сарга Бейнеуского района общей площадью 25004,2380 гектаров, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Признать утратившими силу совместное постановление и решение акимата Бейнеуского района от 13 августа 2007 года № 201 и Бейнеуского районного маслихата от 13 августа 2007 года № 36/310 "Бейнеу селосының шекарасын өзгерту туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-43, опубликовано в газете "Рауан" от 20 сентября 2007 года № 39), совместное постановление и решение акимата Бейнеуского района от 26 января 2009 года №12 и Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2009 года № 14/95 "Бейнеу және Сарға селоларының шекараларын өзгерту туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-71, опубликовано в газете "Рауан" от 19 апреля 2009 года № 8).
4. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опуликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Машырыков
Председатель сессии С.Жубанов
Секретарь районного
маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Бейнеуский районный отдел земельных
отношений, архитектуры и градостроительства"
К.Кенешов
" 15 " мая 2017 год
Аким села Бейнеу
Ж.Оспанов
" 15 " мая 2017 год
Аким села Сарга
М.Болысов
" 15 " мая 2017 год
Приложение 1
к совместному постановлению и решению
акимата Бейнеуского района от 17 мая 2017
года № 93 и Бейнеуского районного
маслихата от 15 мая 2017 года №13/106
Границы (черты) села Бейнеу

Жалпы алаңы - 50822,0427 гектар
Бейнеу ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
К.Машырықов
Бейнеу аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Ұлұқбанов
Бейнеу ауылының әкімі
Ж.Оспанов
Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017
жылғы 17 мамырдағы № 93 және
Бейнеу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 15 мамырдағы № 13/106
бірлескен қаулысы және шешіміне
2 қосымша
Сарға ауылының шекарасы (шегі)
Жалпы алаңы - 25004,2380 гектар
Бейнеу ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
К.Машырықов
Бейнеу аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Ұлұқбанов
Сарға ауылының әкімі
М.Болысов

Общая площадь - 50822,0427 гектара
Исполняющий обязанности
акима Бейнеуского района
К.Машырыков
Секретарь Бейнеуского районного
Маслихата
А.Улукбанов
Аким села Бейнеу
Ж.Оспанов
Приложение 2
к совместному постановлению и решению
акимата Бейнеуского района от 17 мая 2017
года № 93 и Бейнеуского районного
маслихата от 15 мая 2017 года № 13/106
Границы (черты) села Сарга
Общая площадь - 25004,2380 гектара
Исполняющий обязанности
акима Бейнеуского района
К.Машырыков
Секретарь Бейнеуского районного
Маслихата
А.Улукбанов
Аким села Сарга
М.Болысов