Атаусыз көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Сарға ауылы әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 59 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 тамызда № 3406 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сарға ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 23 ақпандағы қорытындысының негізінде Сарға ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарға ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Солтүстік шығыстағы бірінші көшеге - Егемен ел;
2) Батыстағы бірінші көшеге - Тәуелсіздік;
3) Оңтүстік шығыстағы бірінші көшеге - Қаналыұлы Абдолла.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Сарға ауылы әкімінің 11.01.2022 № ПИ-74982 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Сарға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман Н.Айдарханова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Болысов

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима села Сарга Бейнеуского района Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 августа 2017 года № 3406.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения села Сарга и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 23 февраля 2017 года аким села Сарга РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Сарга следующие наименования:
1) первой улице на северо-востоке - Егемен ел;
2) первой улице на западе - Тауелсиздик;
3) первой улице на юго - востоке - Каналыулы Абдолла.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима села Сарга Бейнеуского района Мангистауской области от 11.01.2022 № ПИ-74982 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Сарга" (главный специалист Айдарханова Н.) обеспечить государственную регистрацию ностоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контороль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Болысов