Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 7/84 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 ақпанда № 3271 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 тамыздағы № 32/327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 01.08.2019 № 32/327 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 02.05.2017 № 9/115 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2 тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 02.05.2017 № 9/115 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Көшенов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Байбузов Болат Шаңдыұлы
16 қаңтар 2017 жыл
Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 7/84 шешіміне 1 қосымша
Қарақия ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтер

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Каракиянскому району
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 16 января 2017 года № 7/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 февраля 2017 года № 3271. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 1 августа 2019 года № 32/327
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 01.08.2019 № 32/327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 02.05.2017 № 9/115(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2 статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Каракиянскому району, согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 02.05.2017 № 9/115(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Кошенов
Секретарь районного маслихата А. Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
Байбузов Болат Шандыевич
16 января 2017 года
Приложение 1 к
решению Каракиянского районного
маслихата от 16 января 2017 года № 7/84
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Каракиянскому району

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 02.05.2017 № 9/115 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы Есептік бірлік Баға, теңгемен
(ҚҚС жоқ)
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге тарифтер
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілері
1 м³
1457
Жеке тұлғалар
1 адам/айына
115
2
Тұрмыстық қатты қалдықтарды көмуге және кәдеге жаратуға тарифтер
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілері
1 м³
1955
Жеке тұлғалар
1 адам/айына
115
3
Елді мекендердің аумағынан, көшелерден, шағын аудандардың арасынан және қоғамдық орындардан тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге тарифтер (санитарлық тазалықты қамтамасыз ету)
1 м³

Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 02.05.2017 № 9/115(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование Расчетная единица Цена, в тенге
(без НДС)
1
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
1457
Физические лица
1 человек/ в месяц
115
2
Тарифы на захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
1955
Физические лица
1 человек/ в месяц
115
3
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов от территории населенных пунктов, улиц, внутри микрорайонов и общественных мест (для обеспечения санитарии)
1 м³

20955,31
Ескерту:
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС - қосылған құн салығы.
Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 7/84 шешіміне 2 қосымша
Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды- Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 02.05.2017 № 9/115 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

20955,31
Примечание:
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - кубический метр;
НДС - налог на добавленную стоимость.
Приложение 2 к
решению Каракиянского районного
маслихата от 16 января 2017 года № 7/84
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение коммунальных отходов по Каракиянскому району
Сноска. Приложение 2 исключен решением маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 02.05.2017 № 9/115(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).