Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 19 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 3272 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 06.10.2017 № 198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 06.10.2017 № 198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Х.Байбосинова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Күмісқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарақия аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Байбосинова Клара Хисаровна

"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 24 января 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 февраля 2017 года № 3272.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06.10.2017 № 198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06.10.2017 № 198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" (К.Х.Байбосинова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кумискалиева Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауылбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел образования"
Байбосинова Клара Хисаровна

24 қаңтар 2017 жыл.
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қаңтардағы № 19
қаулысымен бекітілген
Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 06.10.2017 № 198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы төлем ақы мөлшері (теңге) (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Балабақша (мемлекеттік/ жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын -орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын -орталық
Дербес толық күн болатын шағын - орталық
Дербес жарты күн болатын шағын - орталық
Балабақша (мемлекеттік/ жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
Дербес толық күн болатын шағын орталық
Дербес жарты күн болатын шағын орталық
1

24 января 2017 год
Утверждено постановлением акимата
Каракиянского района
от 19 января 2017 года № 19
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06.10.2017 № 198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения (частные, государственные дошкольные организации)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге) (частные, государственные дошкольные организации)
Детский сад (государственная/ частная собственность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини- центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини -центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад (государственная/частная собственность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини -центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини -центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1