Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы №19 "Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 198 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қазанда № 3441 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы №19 "Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3272 болып тіркелген, 2017 жылғы 23 ақпандағы №14 (783) "Қарақия" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Байбосинова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Күмісқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарақия аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Байбосинова Клара Хисаровна

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 24 января 2017 года №19 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 6 октября 2017 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 октября 2017 года № 3441
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 24 января 2017 года №19 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3272, опубликовано в газете "Қарақия" от 23 февраля 2017 года №14 (783) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" (Байбосинова К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кумискалиева Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауылбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел образования"
Байбосинова Клара Хисаровна

06 қазан 2017 жыл.
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 6 қазандағы
№ 198 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы төлем ақы мөлшері (теңге) (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Балабақша (мемлекеттік/ жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын -орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын -орталық
Дербес толық күн болатын шағын - орталық
Дербес жарты күн болатын шағын - орталық
Балабақша (мемлекеттік/ жеке меншік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын орталық
Мектеп жанындағы жарты күн болатын шағын орталық
Дербес толық күн болатын шағын орталық
Дербес жарты күн болатын шағын орталық
1

06 октября 2017 год
Приложение к постановлению акимата Каракиянского района
от 6 октября 2017 года № 198
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Каракиянскому району
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения (частные, государственные дошкольные организации)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге) (частные, государственные дошкольные организации)
Детский сад (государственная/ частная собственность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини- центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини -центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Детский сад (государственная/частная собственность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини -центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини -центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1