Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 40 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 3281 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2 қарашада 2022 жылғы № 354 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 02.11.2022 № 354 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14010 болып тіркелген) сәйкес Маңғыстау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 09.06.2020 № 127(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Оразалиева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 шілдедегі №240 "Маңғыстау ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3120 болып тіркелген, 2016 жылы 15 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
"Дария" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
Р.Т.Дұрысбаев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 15 февраля 2017 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 марта 2017 года № 3281. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 2 ноября 2022 года № 354.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 02.11.2022 № 354 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года №498 "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №14010) акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 09.06.2020 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Мангистауский районный отдел занятости и социальных программ" (Оразалиева Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауского района от 20 июля 2016 года №240 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3120, опубликовано 15 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Директор государственного
коммунального предприятия "Дария"
акимата Мангистауского района
Дурысбаев Р.Т.

"15" 02 2017 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
"Маңғыстау жылу, су" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны директорының
міндетін атқарушы
Н.К.Уразов
"16" 02 2017 жыл
"Маңғыстау аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Г.Б.Оразалиева
"15" 02 2017 жыл
Маңғыстау облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық
аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры
Ж.С.Нұрлыбаева
"15" 02 2017 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "15" 02
№ 40 қаулысына
қосымша
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар

"15" 02 2017 года
Исполняющий обязанности
директора государственного
коммунального предприятия
"Маңғыстау жылу, су"
акимата Мангистауского района
Уразов Н.К.
"16" 02 2017 года
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел занятости и социальных программ"
Оразалиева Г.Б.
"15" 02 2017 года
Директор государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Мангистауская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Мангистауской области
Нурлыбаева Ж.С.
"15" 02 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауского района
от "15" 02 2017 года
№ 40
Квоты рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 09.06.2020 № 127(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері, % есебімен
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 09.06.2020 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты, в % выражении
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области