Ақшұқыр ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), жер учаскелері үшін төлемақының және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10/84 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3337 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 және 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 510 бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 18.05.2018 № 20/171 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес Ақшұқыр ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), жер учаскелері үшін төлемақының және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын деп танылсын.
3. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д.Садықов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақшұқыр ауылының әкімі
М.Ізтұр
17 наурыз 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Түпқараған ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Утепбергенова
17 наурыз 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Кулдашов
17 наурыз 2017 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 наурыздағы
№10/84 шешіміне
1 қосымша
Ақшұқыр ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Масштаб 1:25 000
Түпқараған аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
17 наурыздағы №10/84 шешіміне
2 қосымша
Ақшұқыр ауылы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының және жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ
Аймаққа енетін аумақтар
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
I
Селитебтік және өндірістік аумақ
1,5
1,5
II
Жобаланған құрылыс
1,3
1,5
III
Резервтегі аумақ
1,0
1,5
Аймақтардың сипаттамасы
I аймақ - cелитебтік және өндірістік аумақ (тұрғын және өндірістік құрылыстар).
Шекарасы: батысында - Каспий теңізінің жағалауымен, солтүстік және оңтүстігінде - Ақшұқыр ауылының әкімшілік шекарасы бойымен, шығысында - "Ақтау - Форт-Шевченко" автомобиль жолынан (96 метрден 315 метрге дейін) (бас жоспар бойынша жобаланған көше) оңға қарай өтеді.
II аймақ - жобаланған құрылыс. Ауылдың даму жоспарына сәйкес жобаланған құрылыстардың жерлері кіреді.
Шекарасы: солтүстігінде - Ақшұқыр ауылының әкімшілік шекарасы бойымен, оңтүстік батысында - "Ақтау-Форт-Шевченко" автомобиль жолынан (96 метрден 315 метрге дейін) (бас жоспар бойынша жобаланған көше) оңға қарай өтеді.
III аймақ - резервтегі аумақ.
Шекарасы: солтүстігінде - Ақшұқыр ауылының әкімшілік шекарасы бойымен, шығысында - Мұнайлы ауданының әкімшілік шекарасы бойымен өтеді.
Түпқараған аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
17 наурыздағы №10/84 шешіміне
3 қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и земельного налога по селу Акшукур
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2017 года № 10/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 апреля 2017 года № 3337.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8 и 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18.05.2018 № 20/171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и земельного налога по селу Акшукур согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Тупкараганского районного маслихата согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Избен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д.Садыков
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Акшукур
М.Ізтұр
17 марта 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Тупкараганскому
району Департамента государственных
доходов по Мангистауской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
Ж.Утепбергенова
17 марта 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел земельных
отношений, архитектуры и
градостроительства"
Ж.Кулдашов
17 марта 2017 года
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 17 марта 2017 года №10/84
Проект (схема) зонирования земель по селу Акшукур
Масштаб 1: 25 000
Приложение 2
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 17 марта 2017 года №10/84
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и земельного налога по селу Акшукур
Зона
Территории, вошедшие в зону
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
I
Селитебная и производственная территория
1,5
1,5
II
Проектируемая застройка
1,3
1,5
III
Резервная территория
1,0
1,5
Описание зон
I зона - селитебная и производственная территория (жилая и производственная застройки).
Граница: на западе - проходит по побережью Каспийского моря, севере и юге - по административной границе села Акшукур, востоке - направо от автомобильной дороги "Актау - Форт-Шевченко" (от 96 метра до 315 метра) (проектируемая улица по генеральному плану).
II зона - проектируемая застройка. Согласно плану развития села входят земли проектируемых застроек.
Граница: на севере - проходит по административной границе села Акшукур, юго - западе - направо от автомобильной дороги "Актау - Форт-Шевченко" (от 96 метра до 315 метра) (проектируемая улица по генеральному плану).
III зона - резервная территория.
Граница: на севере - проходит по административной границе села Акшукур, востоке - по административной границе Мунайлинского района.
Приложение 3
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 17 марта 2017 года №10/84
Перечень утративших силу некоторых решений Тупкараганского районного маслихата

1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі №7/47 "Ақшұқыр селосы бойынша салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасын және базалық салықтық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2165 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қазандағы №60-61 "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған).
2. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы №34/233 "Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің 1-тармағының 3) тармақшасы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2895 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы №39/270 "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 қыркүйектегі №7/47 "Ақшұқыр ауылы бойынша салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасын және базалық салықтық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3006 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

1. Решение Тупкараганского районного маслихата от 12 сентября 2012 года №7/47 "Об утверждении схем зонирования и поправочных коэффициентов на базовые налоговые ставки в целях налогообложения по селу Акшукур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2165, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" от 12 октября 2012 года №60-61).
2. Подпункт 3) пункта 1 решения Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года №34/233 "О внесении изменений в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2895, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 11 декабря 2015 года).
3. Решение Тупкараганского районного маслихата от 15 марта 2016 года №39/270 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 сентября 2012 года №7/47 "Об утверждении схем зонирования и поправочных коэффициентов на базовые налоговые ставки в целях налогообложения по селу Акшукур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3006, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 20 апреля 2016 года).