Жер учаскесiне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 364 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 7165 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 16, 69-баптарына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата Костанайской области от 24 июля 2017 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 августа 2017 года № 7165
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 16, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Рудный қаласы – Қашар кенті – Федоров ауылы магистралдық газ құбыры" объектісін пайдалану және қызмет көрсету үшін Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Таран орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орман қорының Қостанай облысы, Федоров ауданы аумағында орналасқан жер учаскесiне қауымдық сервитут осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут на земельный участок, расположенный на территории Костанайской области, Федоровского района, лесного фонда коммунального государственного учреждения "Тарановское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области, для эксплуатации и обслуживания объекта "Магистральный газопровод город Рудный – поселок Качар – село Федоровка", согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017жылғы 224 шілдедегі
қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Таран орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орман қоры аумағында орналасқан жер учаскесіне қауымдық сервитут
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы алаңы (гектар)
Жабдықтардың атауы
Ауыл шаруашылық алқаптарының алаңы (гектар)
Соның ішінде, егістік (гектар)
Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Таран орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орман қорының жерлері

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 24 июля 2017 года № 364
Публичный сервитут на земельный участок, расположенный на территории лесного фонда коммунального государственного учреждения "Тарановское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области
Местонахождение земельного участка
Общая площадь (гектар)
Наименование оборудования
Площадь сельскохозяйственных угодий (гектар)
В том числе, пашни (гектар)
Земли лесного фонда коммунального государственного учреждения "Тарановское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области